info@mekan.com
Berna Sırlan
4 Yorum 3 Takipçi
"Bence boğazın en iyi manzaralı ve ferah mekanlarından biri. Fiyatlar genel ortalamanın biraz üstünde ama bu mekana göre değerlendirirsek oldukça iyi. Yaz, kış her mevsim gidip çayınızı kahvenizi içebilir, yemeğinizi yiyebilirsiniz. Gözünüzü, gönlünüzü doyuran kahvaltısını şiddetle tavsiye ediyorum."
İsmet Bademci
0 Yorum 0 Takipçi
Cloud 7 Hotel'i takip ediyor. 1 время до
İpek Şişko
9 Yorum 22 Takipçi
Kubbe-i Aşk'a yorum yaptı.
"Annemle ufak bir mola vermek için girdiğimiz mekandan ayrılmak istemedik, inanılmaz bir manzara ve keyif. Havanın hafif rüzgarlı olması asla keyfi kaçırmadı. Türk kahvesi sunumu ayrı bir güzeldi. Artık sık sık kaçıp burada bir keyif yapabiliriz :)"
İlhan Hobaplı
0 Yorum 0 Takipçi
Ziya Şark Sofrası'yı takip ediyor. 2 время до
Kenan Yildirim
8 Yorum 8 Takipçi
Duble Meze Bar'a yorum yaptı.
"Sonda söylemem gereken şeyi başta söyleyeyim;İstanbul'da modern bir meyhane arıyorsanız doğru adrestesiniz.Gerek iş yemeği gerek romantik mekan önerileri listesinde yer alabilecek bir meyhane. Mekan Tepebaşı'nda bir otelin terasında yer alıyor.Tepebaşı ve teras deyince tabi eşsiz İstanbul manzarasını da es geçmemek gerek. Mezeler ve yemeklerin lezzeti kadar manzara da ruhunuzu doyuruyor.Mekana göre fiyatlar oldukça uygun ve söylemiş olduğumuz bu mezelerin fiyatları ortalama 14-16 TL arasında değişiyor. Sıcaklarda; Kokoreç Bruschetta,Simit Paneli Sıkma Peynir,Pastırma Karides ve Izgara Yonga Ciğeri tercih ettik ve lezzetler harikaydı.Fiyatları ortalama 17-24 TL arasında değişiyor.Favori lezzetim;ince ince dilimlenmiş Kokoreç Bruschetta ve Umut Karakuş'un keşfi Simit Paneli Sıkma Peynir..Kokorecin tadı ve acısı tam kararındaydı.Simit ve Mardin'in meşhur sıkma peyniriyle yapılmış Simit Paneli Sıkma Peynir'i muhakkak denemelisiniz.Kapanışı tatlıya bağladık ve "Çıtır Balkabağı" sipariş ettik.Gözlerinizi kapatıp şunu hayal edin;çıtır balkabağının içerisine enjektörle manda kaymağı ve vanilya kreması doldurulmuş.Bıçağınızı vurduğunuzda dışarıya taşmayan bir kıvamda ve enfes bir tadı var.Tatlının da fiyatı 20 TL. Gerek fotoğraflar gerekse aktardığım bilgilerden de anlaşılacağı gibi mekanda güzel lezzetleri uygun fiyata tatmak ve İstanbul'a karşı içkinizi yudumlamak mümkün. İşletmede hoşuma giden diğer bir husus;Anadolu'nun çeşitli yerlerinden lezzetleri burada servis etmeleri ve bu sayede müşterilerine güzel lezzetler sunarken,oradaki esnafın da kalkınmasına yardımcı olmaları.Kastamonu'dan Mardin'e kadar birçok yerden ürün temin ediyorlar."
Alpaslan Şahin
0 Yorum 0 Takipçi
Cinemaximum'u takip ediyor. 3 время до
Arzu Batur Yalçinkaya
20 Yorum 29 Takipçi
Fıccın Restaurant'a yorum yaptı.
"Fıccın yenilmesi gereken cerkes yemeği Pazar günü telefo ettğiniz takdirde kahvaltıta velibag yapıldığını unutmayın kesinlikle tavsiye ederim."
Fuat Akbulut
0 Yorum 0 Takipçi
Starbucks'u takip ediyor. 3 время до
Gezgin Nerede
68 Yorum 57 Takipçi
Gezi İstanbul, Taksim'e yorum yaptı.
"Gezi İstanbulun bünyesinde bulunan Garlic Restaurant & Bar da güzel bir akşam yemeği yedim. Burrata Peynirini ve Atom Karidesini öneririm"
Duygu Orhan Gülbenek
58 Yorum 29 Takipçi
Touchdown'a yorum yaptı.
"Nişantaşı'nda reasürans çarşısı içinde bulunan küçük, sevimli ve rahat bir bar. Alkol menüleri çok çeşitli, çok sayıda farklı biralarıyla bizim gönlümüzü kazandı. İçeceklerimizin yanında patlamış mısır ve çerez ikram etmeleri güzeldi. Ayrıca çalışanları çok güleryüzlü ve yardımsever. Hesabı bölmek için biraz kendilerini uğraştırdığımız halde gülümsemelerinden birşey kaybetmediler :)"
INSTAGRAM